یکشنبه سی ام اردیبهشت ۱۴۰۳

حضور در بزرگترین نمایشگاه صنعت حلال دنیا در کشور مالزی

  صنعت حلال به غذا و تغذیه محدود نمی‌شود، بلکه فراتر از بخش غذا گسترش یافته است و شامل داروها، لوازم آرایشی، محصولات و لوازم بهداشتی و تجهیزات پزشکی، علاوه بر بخش خدمات مانند تدارکات، بازاریابی رسانه‌های چاپی و الکترونیکی، بسته بندی، برندسازی و تامین مالی است.  به گزارش پایگاه ریسرچ گیت، بازار غذای حلال به عنوان یکی از سودآورترین و تاثیرگذارترین بازارها در تجارت جهانی مواد غذایی امروزی برجسته است.
 
 
بدیهی است کشور ما ایران، نیز با توجه به توانمندیهای خود در تامین و صادرات محصولات و خدمات با برند حلال گامهای مشخص و مستمری در شناخت پتانسیل صنعت حلال و سهم خواهی در میان کشورهای مدعی در این حوزه برداشته که گواه این امر برپایی مستمر پاویون ملی ایران در معتبرترین رویداد نمایشگاهی این صنعت یعنی " نمایشگاه بین المللی صنعت حلال مالزی (MIHAS) در 13 سال گذشته می باشد.
 
 
از همین رو و با هدف معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های تولیدکنندگان و صادر کنندگان کشورمان، شرکت نمایشگاه بین المللی اصفهان به عنوان نماینده انحصاری اتحادیه توسعه تجارت خارجی مالزی (MATRADE) در ایران اقدام به برپایی پاویون ملی ایران در بیستمین دوره رویداد مذکور نموده است.
 
لذا از کلیه شرکت های متقاضی دعوت میشود جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه با و احد بین الملل و خارجی نمایشگاه اصفهان به شماره 09134083082 – 09129476395 تماس حاصل نمایند.

تاریخ انتشار : 1403/2/12

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات