سه شنبه بیست و ششم تیر ۱۴۰۳

درباره ما

شركت نمايشگاه‌های بين‌المللی استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود و به لطف الهی تاكنون روند رو به رشدی را با سرعت قابل توجهی دنبال كرده است.

این شرکت رسالت خويش را با برگزاری نمايشگاه های مختلف تخصصی و عمومی و با هدف اصلی ايجاد بستر اقتصادی مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهای برتر و ايجاد ارتباط بين اعضای مجموعه‌های مختلف صنعتی، تجاری و خدماتی انجام میدهد.

محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در آبان‌ ماه 1399 به بهره‌برداری رسید. کارشناسان و متخصصان صنعت نمایشگاهی اعتقاد دارند که این نمایشگاه، استانداردترین و به‌روزترین سایت نمایشگاهی در کشور به شمار می‌رود و زیرساخت‌های قدرتمندی را برای برگزاری رویدادهای نمایشگاهی ایجاد کرده است.

این نمایشگاه در منطقه روشن‌دشت اصفهان ساخته شده و به لحاظ دسترسی در حلقه چهارم ترافیک شهری قرار دارد. موقعیت این نمایشگاه موجب همجواری و نزدیکی به چندین پروژه بزرگ از جمله اصفهان سیتی‌سنتر ، سالن اجلاس بین‌المللی اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان، میدان مرکزی میوه و تره بار، راه‌آهن، فرودگاه شهید بهشتی، شهر رویاها، منطقه گردشگری شرق اصفهان و رودخانه زاینده‌رود شده است.

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات