یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

حضور فعالان گردشگری داخلی و بین‌المللی در نصف جهان

آغاز به کار این نمایشگاه همزمان با روز جهانی گردشگری و با حضور نمایندگانی از کشورهای کویت، ترکیه، روسیه و ارمنستان خواهد بود. در این رویداد نمایشگاهی و بین‌المللی مشارکت کنندگانی از استان‌های اصفهان، فارس، تهران، البرز، کرمانشاه و مازندران حضور دارند.
از جمله برندهای مطرح که در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری حضور دارند می‌توان به آژانس هواپیمایی ترکیش، آژانس تهران، آژانس نیوار، شرکت عمران زاینده رود، آژانس شنتیا، شرکت توسعه سیاحتی سپاهان شهرداری اصفهان، هتل زهره، هتل آسمان، آریا من، تکاور کو، گروه صنعتی آراد، دانشگاه سیتی سنتر، فرش یموت، گالری هنری فارس و دنیا گشت اشاره کرد.
با توجه به هماهنگی‌های انجام شده در زمان برگزاری این نمایشگاه هیات تجاری آژانس‌های هواپیمایی کشور ترکیه از نمایشگاه بازدید و با فعالان اقتصادی جهت دستیابی به تفاهم‌های اقتصادی این حوزه مذاکره خواهند کرد.
لازم به ذکر است؛ با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با مشارکت کنندگان و فعالان اقتصادی این نمایشگاه و در جهت رفاه حال شهروندان و بازدید کنندگان محترم امکان بازدید از این نمایشگاه در روز جمعه، 7 مهرماه از ساعت 10 صبح الی 21 برای عموم مردم فراهم است.
علاقه‌مندان به رویدادهای نمایشگاهی می‌توانند از تاریخ 4 تا 7 مهرماه و ساعت بازدید 15 تا 21 جهت بازدید از این نمایشگاه به آدرس کمربندی شرق، نمایشگاه بین‌المللی اصفهان مراجعه کنند.


تاریخ انتشار : 1402/7/3

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات