یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

گزارش حضور نمایشگاه اصفهان در نمایشگاه بین‌المللی صنعت حلال مالزی

در این دوره پنج مشارکت کننده از ایران در قالب 6 غرفه در زمینه‌های خرما، کشمش، زعفران، پسته و خدمات سرمایه‌گذاری با هماهنگی و مدیریت نمایشگاه‌ بین‌المللی استان اصفهان در کنار نمایندگان کشورهای دیگر از سراسر جهان محصولات و خدمات خود را به بازار مصرف حلال معرفی کردند.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حلال مالزی (MIHAS 2023) برای مشارکت کنندگان حضوری متفاوت در قالب برند حلال و موثرترین و عملی‌ترین روش عرضه کالا و خدمات توسط تولیدکننده به مخاطب و گروه هدف است و شرکت‌هایی که قصد توسعه کسب و کار خود را دارند و به دنبال بازاری جذاب برای فروش محصولات هستند، نمایشگاه حلال مالزی فرصت کم‌نظیری برای آنهاست.

به عنوان مثال می‌توان به برخی از فواید این حضور اشاره کرد از جمله: 1. معرفی بدون واسطه محصولات و خدمات باکیفیت 2. ایجاد بسترهای مناسب برای صادرات کالاها 3. ورود به موفق‌ترین سیستم اقتصادی آسیای جنوب شرقی به عنوان شاهراه تجارت با کشورهای ASEAN 4. تامین بخشی از بازار گسترده مصرف محصولات حلال دنیا با ارزشی بالغ بر 700 میلیارد دلار.

طی مدت برگزاری این رویداد نمایشگاهی، مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان که نماینده انحصاری برگزاری این رویداد در کشورمان است با هدف توسعه همکاری‌های نمایشگاهی مذاکراتی را با برگزار کننده نمایشگاه صنعت حلال، مدیر اجرایی شرکت توسعه حلال مالزی انجام دادند. مذاکرات آقای دکتر طحانیان با یوهانیس لطیف مدیرعامل شرکت Integrated Qube، مجری نمایشگاه حلال مالزی و هایرول مدیر اجرایی شرکت توسعه حلال مالزی HDC در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حلال مالزی پیرامون ایجاد و توسعه فرصت‌های همکاری دو و چند جانبه این فرصت را در اختیار سایر شرکت‌ها قرار خواهد داد تا در دوره بعدی برگزاری نمایشگاه صنعت حلال امکان معرفی و توانایی ظرفیت شرکت‌های ایرانی در کشور مالزی به بهترین شکل ممکن فراهم گردد.

شرکت نمایشگاه بین‌المللی استان اصفهان نماینده رسمی مرکز نمایشگاهی مالزی و اتحادیه توسعه تجارت خارجی مالزی MATRADE به عنوان یکی از معرف های این رویداد بین‌المللی در کنار برترین‌های صنعت حلال دنیا حضوری فعال داشت.

 


تاریخ انتشار : 1402/6/27

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات