سه شنبه بیست و ششم تیر ۱۴۰۳

نمایشگاه فولاد اصفهان، قدیمی اما مجرب

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فولاد اصفهان با مشارکت 160 واحد تولیدی، خدماتی، سازندگان تجهیزات کارخانه و کارگاهی و ارایه کنندگان دانش مهندسی برگزار شد و طی چهار رو توانست رضایت مشارکت کنندگان، متخصصان، صاحبان کسب و کارهای صنعتی و خدماتی را جلب کند.
در نمایشگاه امسال حدود ۴۰ درصد شرکت‌های جدید در مقایسه با دوره‌های قبل با تمرکز بر فعالیتهای دانش بنیان برای بهینه سازی مصرف انرژی در ارتقای مسائل زیست محیطی و همچنین توسعه تولیدات و محصولات با استفاده از تکنولوژی‌های نوین مشارکت داشتند که در نوع خود کم‌نظیر بود.
در حاشیه این رویداد نمایشگاهی نشست تخصصی رفع محدودیتها در مسیر تولید و تجارت پایدار زنجیره فولاد با حضور ریاست انجمن تولید کنندگان فولاد و سایر فعالان اقتصادی این صنعت در سالن همایش نمایشگاه بین‌المللی اصفهان برگذار شد و صاحب‌نظران و صاحبان کسب و کار صنعت فولاد به ارایه دیدگاه‌ها و مشکلات پیش‌روی این صنعت با اهمیت پرداختند.
نمایشگاه صنعت فولاد طی چهار روز برگزاری میزبان متخصصان، کارشناسان و فعالان اقتصادی بود. همچنین مدیر کل اداره صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مشاور کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام، مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه، ریاست انجمن‌های فولادی و معدنی از این رویداد نمایشگاهی بازدید کردند.
پانزدهمین نمایشگاه بین‎المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین آلات و صنایع وابسته از تاریخ 1 تا 4 شهریورماه در ساعت بازدید 10 تا 18 واقع در کمربندی شرق، نمایشگاه بین‌المللی اصفهان میزبان صاحبان کسب و کارهای صنعتی، خدماتی، مهندسی، کارشناسان و متخصصان حوزه‌های مختلف صنعت فولاد و عموم شهروندان بود.


تاریخ انتشار : 1402/6/5

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات