یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

حضور پررنگ جامعه معماران در هجدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ اصفهان

کندری تاکید کرد: مجموعه سنگ ساب به عنوان مشاور نمایشگاه سنگ اصفهان ایونت های متنوعی در بخش معماری و ارتباط آن با صنعت سنگ برای ایام نمایشگاه تدارک دیده است از جمله سرفصل های سنگ و معماری، آموزش نصب سنگ در معماری و آموزش سنگ شناسی از جمله برنامه های آموزشی است که در پاویون معماران در سالن امیر کبیر محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در چهار روز برگزار خواهد شد.
 
وی با تاکید بر نقش مهم استان اصفهان در میزان و کیفیت سنگ تولیدی در کشور گفت: یک سوم از واحدهای سنگ بری در کشور در استان اصفهان فعال است و 90 درصد از ماشین آلات صنعت سنگ کشور در استان اصفهان ساخته می شود بنابراین نه تنها استان اصفهان در این صنعت حرف برای گفتن دارد بلکه نمایشگاه سنگ و معادن اصفهان نیز به دلیل تجمع بالای فعالان صنعت سنگ از سایر استان ها در پله بالاتری قرار می گیرد.
 
وی افزود: مجموعه سنگ یاب در چند ماه گذشته آموزش های متعددی در زمینه نحوه حضور در رویداد نمایشگاهی را برای 55 کارخانه سنگ در استان اصفهان شروع و برگزار نموده است تا این مجموعه ها بتوانند بیشترین بازخورد را از حضور نمایشگاهی خود داشته باشند.
 
کندری عنوان کرد: سنگ یاب به عنوان حامی هجدهمین نمایشگاه سنگ اصفهان 1402 امیدوار است امسال شاهد یک نمایشگاه سنگ متفاوت از سال های گذشته در اصفهان باشیم.

تاریخ انتشار : 1402/8/30

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات