یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در اصفهان برگزار می‌شود

 

به گزارش واحد روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان؛ نوزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون خانگی در روزهای 10 تا 14 آذرماه در محل نمایشگاه اصفهان برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 8 هزار متر مربع و با مشارکت 80 تولید کننده برتر صنایع مبلمان کشور از استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، استان مرکزی، البرز، خراسان رضوی، قزوین و اصفهان به مدت 5 روز برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه انواع مبلمان راحتی، کلاسیک، استیل، اسپرت، میز غذاخوری، سرویس و کالای خواب، فرش ماشینی، دکوراسیون داخلی، مبلمان سنتی و تختخواب‌شو از سوی واحدهای تولید مبلمان جهت عرضه به بازدیدکنندگان و خریداران محترم به نمایش گذاشته می‌شود.

از برندهای حاضر در این رویداد نمایشگاهی می‌توان به نام تولیدی مبلمان ژولک، مبلیران، آیلار، شوکران، آترین و تی‌رست اشاره کرد که در کنار سایر تولید کنندگان مبل و دکوراسیون باعث افزایش کیفیت  سطح نمایشگاه نسبت به دوره‌های گذشته شده‌اند.

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون خانگی از ساعت 15 تا 21 واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی اصفهان میزان علاقه‌مندان، بازدید کنندگان و شهروندان عزیز خواهد بود.


تاریخ انتشار : 1401/9/8

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات