سه شنبه بیست و ششم تیر ۱۴۰۳

پایان نمایشگاه مدیریت شهری، حمل و نقل و ایمنی

در این سه عنوان نمایشگاهی بیش از 90 شرکت فعال در حوزه‌های مدیریت شهری، مبلمان و طراحی شهری، بازیافت و پسماند، فضای سبز، شرکت‌های فعال در حوزه انرژی، حمل و نقل و ترانزیت کالا و تولید کنندگان و تامین کنندگان تجهیزات ایمنی، حفاظت و ایمنی به عنوان مشارکت کننده حضور داشتند به ارایه خدمات، تولیدات و تجهیزات تولیدی پرداختند.

به دلیل اهمیت سه رویداد نمایشگاهی و خصوصا ارایه خدمات مدیریت شهری در حوزه‌های مختلف، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه‌ها با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، مدیران شهری و استانی انجام شد و مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری اصفهان، سید امیر سامع عضو شورای اسلامی شهر برای حاضران در مراسم افتتاحیه رسمی سخنرانی کردند.

طی چهار روز برگزاری این سه رویداد نمایشگاهی، اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان، نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، مدیران شهری، شهردارهای شهرهای استان اصفهان، اعضای شورای اسلامی شهرهای استان، معاونت عمران توسعه شهری و روستایی وزارت کشور، مدیران مجموعه‌های خودورسازی در حوزه حمل و نقل بین شهری و اتوبوس‌های درون شهری و... از این عناوین نمایشگاهی بازدید کردند. همچنین نمایشگاه بین‌المللی اصفهان و با همکاری واحد روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری اصفهان، میزبانی هیات‌های تجاری از کشورهای ارمنستان و شهر شیان کشور چین را عهده‌دار بودند، این بازدید به منظور آشنایی با ظرفیت واحدهای تولیدی و خدماتی حاضر در نمایشگاه مدیریت شهری انجام شد.

رویکرد این سه عنوان نمایشگاهی براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شده و با توجه به گسترش کلان‌شهرها و نیازهای خدماتی مورد نیاز شهروندان در حوزه شهری و صنایع مرتبط با آن و همچنین ارتقاء کیفیت زندگی مردم در دوران توسعه شهرنشینی بود. برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند به ارتباط بیش از پیش صنعت، خدمات شهری و زندگی مردم، سازمان‌ها و دستگاه‌های ارایه کننده خدمات شهری و راهکاری نوین در مدیریت شهری و حمل و نقل را بهبود ببخشد. حضور باشگاه شهراندیشان به عنوان یکی از اتاق‌های فکر شهرداری اصفهان با چنین رویکردی انجام شده بود؛ طی چهار روز برگزاری این سه عنوان نمایشگاهی این غرفه محلی برای بحث، تبادل نظر و گفتگو درباره رویکردهای نوین در مدیریت‌ شهرها بود.

دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری، ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت و دوازدهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات ایمنی و امنیت از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ مردادماه در ساعت بازدید 15 تا 21 واقع در کمربندی شرق، نمایشگاه بین‌المللی اصفهان میزبان کارشناسان حوزه مدیریت شهری، حمل و نقل و حفاظت، ایمنی و عموم مردم علاقه مند به حوزه های خدمات شهری بود.

 


تاریخ انتشار : 1402/5/14

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات