یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

شهردار اصفهان اعلام کرد: استقبال گسترده مردم، مدیران شهری و هیأت‌های خارجی از نمایشگاه جامع مدیریت شهری

او با اشاره به برگزاری دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری طی هفته گذشته در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، افزود: آخرین تکنولوژی‌ها، ابزارها، دستاوردها و محصولات مرتبط با مدیریت شهری در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

شهردار اصفهان این رویداد را رویدادی مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این دوره از نمایشگاه جامع مدیریت شهری از سویی با حضور سازمان‌های مختلف شهرداری همچون سازمان فاوا، سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری، مدیریت پسماند، آتش‌نشانی و خدمات ایمنی و از سوی دیگر با حضور شرکت‌های صنعتی بزرگ و دانش‌بنیان از سراسر کشور برگزار شد و آنها آخرین دستاوردهای خود در دو بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در حوزه مدیریت شهری را در این نمایشگاه ارائه کردند.

او با اشاره به برپایی ۱۲ کارگاه علمی و رونمایی از آخرین مباحث علمی و دانش بنیان در عرصه مدیریت شهری در حاشیه این نمایشگاه، اظهار کرد: مردم اصفهان و مدیران شهرداری، همچنین شهرداران شهرهای استان و کشور و در کنار آن چهار هیئت خارجی از کشورهای ترکیه، ارمنستان و چین نیز از این نمایشگاه بازدید کردند.

قاسم زاده خاطرنشان کرد: این دوره از نمایشگاه یکی از بهترین دوره‌های برگزار شده بوده است، از این‌رو امیدواریم بتوانیم با استفاده از جدیدترین ابزارها و تکنولوژی‌های موجود، شهر را زنده و پویا نگه داریم و به ارائه خدمت به مردم بپردازیم.


تاریخ انتشار : 1402/5/14

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات