یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

گسترش ارتباطات نمایشگاهی شهر اصفهان و کوالالامپور

علی قاسم زاده افزود: یکی از ظرفیت‌های موجود در اصفهان که می‌تواند در تعامل با مالزی بیش از پیش تقویت شود، عرصه فضای نمایشگاه بین‌المللی است، لذا می‌توان برنامه‌ریزی‌هایی انجام داد تا نمایشگاهی در اصفهان برای معرفی ظرفیت‌های مالزی و بالعکس نمایشگاهی در کوالالامپور برای معرفی ظرفیت‌های شهر اصفهان برپا شود.
شهردار اصفهان با توجه به ظرفیت‌های شکل گرفته در هنگام برپایی رویدادهای نمایشگاهی اظهار کرد: در سایه برگزاری این نمایشگاه‌ها، ظرفیت‌های جدیدی همچون رویدادهای فرهنگی و آشنایی تورهای گردشگری نیز برای مراودات و ارتباطات شکل می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی اصفهان نیز با اشاره به سابقه 12 ساله برگزاری غرفه ایران در نمایشگاه حلال مالزی توسط شرکت نمایشگاه اصفهان، افزود: نمایشگاه بزرگ حلال در شهر کوالالامپور که یکی از بزرگترین رویدادهای نمایشگاهی جهان است، ظرفیت بسیار خوبی برای افزایش تعاملات و معرفی ظرفیت‌های شهر اصفهان به مردم مالزی به شمار می‌رود.

لازم به ذکر است؛ نوزدهمين سال حضور ايران در اين رويداد بين‌المللي به ميزباني نمايشگاه بين‌المللي اصفهان از تاريخ 21 تا 24 شهريورماه 1402 خواهد بود.


تاریخ انتشار : 1402/4/20

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات