سه شنبه بیست و ششم تیر ۱۴۰۳

ظرفیت قطعه‌سازان خودرو در اصفهان به نمایش گذاشته می‌شود

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو با مشارکت 55 درصد واحدهای تولیدی استان‌های دیگر و 45 درصد استان اصفهان برگزار خواهد شد. زمینه فعالیت این رویداد نمایشگاهی قطعات و مجموعه‌های خودرو، قطعات موتور، اجزا و قطعات الکترونیک خودرو، ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودرو، ، سیستم شاسی، تیونینگ، خدمات پس از فروش، بیمه، نشریات تخصصی صنعت خودرو و سایر صنایع وابسته به صنعت خودروسازی است.
 
از برندهای حاضر در این رویداد تخصصی و نمایشگاهی می‌توان به گروه صنعتی عظام، سایپا یدک، GISP، ایران دلکو، سپاهان باتری، رماپویا، کویر زواره، فرابرد پارت یدک، هلدینگ سپاهان، فدک قطعه ثنا، توکل پارت و سینا پارت اشاره کرد که تا 3 تیرماه به ارایه محصولات، ظرفیت ها و معرفی خدمات قابل ارایه به بازدیدکنندگان و مراجعه‌کنندگان می‌پردازند.
 
لازم به ذکر است، با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سال «مهار تورم و رشد تولید» از طرف نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، نوزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو با رویکرد حضور شرکت‌های تولید کننده و تسهیل شرایط حضور صنعتگران برپا خواهد شد.
 
نوزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو از 31 خرداد تا 3 تیرماه و ساعت بازدید 15 تا 21 واقع در کمربندی شرق، نمایشگاهی بین‌المللی اصفهان میزبان کارشناسان، فعالان اقتصادی، متخصصان، صنعتگران، تعمیرکاران خودرو در حوزه‌های مختلف و شهروندان گرامی خواهد بود.

تاریخ انتشار : 1402/3/28

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات