یکشنبه سی ام اردیبهشت ۱۴۰۳

بلوغ و شکوفایی نمایشگاه طلا

نمایشگاه طلای اصفهان پس از سال‌ها و با حمایت و همراهی مشارکت کنندگان به مرحله بلوغ و شکوفایی رسیده و ما موفق شده‌ایم از کمیت به کیفیت مطلوب برسیم. چرا که شانزده سال تجربه برگزاری این رویداد تخصصی و بین‌المللی را پشت سر گذاشته‌ایم و در تمام این سال‌ها با مشارکت سازندگان ماشین آلات، اتحادیه و انجمن طلا و جواهر اصفهان، اتاق بازرگانی و طلاسازان و گالری‌دارها به جایی رسیدیم تا جایگاه این رویداد منطقه‌ای به صورت یک نمایشگاه کشوری و بین‌المللی در میان فعالان این صنف معرفی شود.
همانطور که می‌دانید نمایشگاه طلا اصفهان طی سال‌های گذشته با ماشین آلات طلا و تجهیزات شناخته می‌شده است، طی سه سال گذشته تلاش شده این نمایشگاه هم جنبه تخصصی داشته باشد و برای کارشناسان و فعالان این صنف از جذابیت برخوردار باشد و هم اینکه برای عموم مردم به دلیل حضور گالری‌ها و طلاسازان از کشش مناسب برخوردار گردد.
شرکت نمایشگاه اصفهان امروز بیش از هر زمان دیگری متعهد است که بر مبنای برنامه چشم‌انداز خود ارتباط وسیع و قدرتمندی را با اتحادیه‌ها و انجمن‌ها از یک سو و جلب نظر مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه‌ها از سوی دیگر داشته باشد و مسیرهای ناهموار اقتصادی پیش روی آنان را از طریق تسهیل‌گری در ارتباطات تجاری هموارتر کند.

تاریخ انتشار : 1402/3/16

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات