یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

برگزاری نمایشگاه صنعت خودرو اصفهان پس از سه سال وقفه

احمدرضا طحانیان مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های اصفهان در نشست خبری برگزاری شانزدهمین دوره برگزاری این نمایشگاه در خصوص روند برگزاری این برنامه توضیحاتی را ارائه داد. وی گفت: نمایشگاه خودرو اصفهان بعد از سه سال قرار است در مرکز جدید این نمایشگاه از تاریخ سوم آذر ماه فعالیت خود را آغاز کند و تا ششم آذر ماه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های اصفهان گفت: شهر اصفهان به فرهنگ و هنر و تاریخ در جهان معروف و زبانزد است. با توجه به موقعیت جغرافیایی این شهر که در مرکز کشور قرار دارد با 25 قطب صنعتی حدود 25 درصد از صنعت کل کشور را در خود جای داده است.

طحانیان افزود: نمایشگاه بین المللی اصفهان از سال 1372 فعالیت خود را آغاز کرده و از سال 1399 در سایت جدید خود در روشن دشت اصفهان با 47 هکتار مساحت و 20 هزار متر سالن فعالیت خود را ادامه داده است‌.

وی افزود: مهم‌ترین هدف نمایشگاه‌ها ایجاد پل ارتباطی میان صنعت و مردم است. این نمایشگاه‌ها نشان دهنده توانمندی‌هایی است که در صنایع مختلف وجود دارد و نمایشگاه بستری برای ارایه این دستاوردها و ارتباط بهتر و مستمر میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان خواهد بود.

طحانیان اضافه کرد: نمایشگاه خودرو اصفهان که بعد از سه سال از سوم آذر امسال فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و تلاش دارد تا در شان بازدیدکنندگان و صنعت کشور برگزار شود.

وی تصریح کرد: شرکت‌هایی مثل کرمان موتور، گروه بهمن، مدیران خودرو، گروه خودروسازی فردا، گروه آرین، زامیاد، دیار خودرو، شایان دیزل، آریا دیزل، مجتمع صنعتی پیلسان با 5 یا 6 محصول جدید در نمایشگاه حضور خواهند یافت و شرایط ویژه فروش را برای محصولات خود ارائه خواهند داد.

شرکت‌های سایپا و ایران خودرو نیز هنوز حضورشان نهایی نشده ولی در حال رایزنی هستند تا در این برنامه حضور داشته باشند. شرکت‌های تولیدکننده از 10 استان کشور در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو اصفهان وجود دارند.


تاریخ انتشار : 1401/8/22

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات