سه شنبه بیست و ششم تیر ۱۴۰۳

برپایی بزرگترین رویداد نمایشگاهی صنعت سنگ در اصفهان

هفدهمین نمایشگاه تخصصی سنگ، معادن، ماشین آلات و صنایع وابسته در اصفهان و در سایت نمایشگاه بین‌المللی این شهر برگزار می‌گردد.

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت نمایشگاه بین‌المللی اصفهان؛ این نمایشگاه در فضایی بیش از 24 هزار متر مربع برگزار خواهد شد. از این فضا 16 هزار متر مربع به صورت سرپوشیده و 8 هزار متر مربع از این نمایشگاه به دلیل استقرار کوپ‌های سنگ در اندازه‌های مختلف و تجهیزات مرتبط با صنعت سنگ و ماشین آلات در فضای باز نمایشگاه اصفهان جانمایی شده است.

نمایشگاه صنعت سنگ اصفهان با مشارکت 11 استان از جمله اصفهان، تهران، فارس، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، یزد، قم، البرز، هرمزگان و استان مرکزی و با مشارکت 115 شرکت فعال در بخش‌های مختلف برگزار خواهد شد. شرکت‌های حاضر در نمایشگاه صنعت سنگ اصفهان در حوزه‌های استخراج، فرآوری، مواد اولیه، ماشین آلات و تجهیزات، بازرگانی، خدمات فنی و مهندسی و توزیع و فروش در این رویداد نمایشگاهی حاضر خواهند بود.

از جمله مشارکت‌کنندگان شاخص و مطرح در این نمایشگاه مجموعه‌های سنگ صلصالی، کارخانجات امینی، راز سنگ، مرمرینه، معادن کوثر، پاویون سنگ محلات و انجمن ماشین سازان اصفهان را می‌توان نام برد.

یکی از مهمترین تفاوت‌های این دوره از نمایشگاه با سایر دوره‌های برگزار شده حضور شرکت‌های ماشین‌آلات فرآوری و استخراج، مشارکت بیشتر حوزه سنگ‌های کوپ و حمایت و همکاری کلیه تشکل‌های تخصصی سنگ در استان اصفهان و سایر استان‌های کشور بوده است.

لازم به ذکر است در رویداد نمایشگاه صنعت سنگ اصفهان میزبان نمایندگان کشورهای حاضر در هشتمین اجلاس اکو است؛ نمایندگانی از کشورهای آذربایجان، قزاقستان، پاکستان، تاجیکستان، ازبکستان و ترکیه جهت بازدید و آشنایی با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های تولید کنندگان صنعت سنگ و ماشین آلات حضور خواهند یافت.

برگزاری میز سنگ کشور از جمله برنامه‌های جانبی این رویداد است. برای اولین بار و با همکاری اتاق بازرگانی اصفهان، تیمی از دانش‌پژوهان حوزه صادرات سنگ در غرفه‌ای متحدالشکل، به بازرگانان و واحدهای صادراتی خدمات مشاور رایگان خواهند داد. این گروه از دانش‌پژوهان بازارهای هدف را به خوبی برای بازرگانان ترسیم و هزینه‌های جاری اعم از نرخ و میزان فروش و... را برای آنها محاسبه خواهند کرد. همچنین با همکاری اتاق بازرگانی استان و سازمان زمین‌شناسی کشور مدیران و کارشناسان کشورهای عضو اکو از این نمایشگاه بازدید خواهند داشت.

هفدهمین نمایشگاه سنگ، معادن، ماشین آلات و صنایع وابسته در تاریخ 24 تا 27 آبان‌ماه در ساعات بازدید 10 تا 18 در محل نمایشگاه اصفهان میزبان حضور بازدیدکنندگان داخلی و خارجی علاقه‌مند به رویدادهای نمایشگاهی خواهد بود.


تاریخ انتشار : 1401/8/18

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات