یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

برگزاری دو رویداد نمایشگاهی صنایع غذایی و تبلیغات در اصفهان

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه بین‌المللی اصفهان از تاریخ 14 تا 17 آبان‌ماه نمایشگاه اصفهان میزبان دو رویداد نمایشگاهی و تخصصی است.

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته با مشارکت 76 شرکت فعال در این حوزه برگزار خواهد شد. همچنین در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات، چاپ، بسته‌بندی و صنایع وابسته با حضور 31 شرکت مرتبط با کانون‌های آگهی و تبلیغات، بازاریابی، چاپ و بسته‌بندی حضور خواهند داشت.

این نمایشگاه در مجموع با مشارکت 107 شرکت فعال و باتجربه در زمینه غذای آماده، لبنیات، نوشیدنی، مواد پروتیینی، بیسکویت، کیک و کلوچه، ماشین آلات غذایی، تجهیزات برودتی، بسته بندی، چاپ، ماشین آلات کارتن سازی، هدایای تبلیغاتی و شرکت‌های ارایه دهنده مشاوره در حوزه تبلیغات از استان‌های اصفهان، تهران، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، زنجان، فارس، کرمان، همدان و یزد از روز 14 آبان‌ماه به صورت رسمی آغاز به کار خواهد کرد.

کنار هم قرار گرفتن این دو عنوان نمایشگاه تخصصی باعث خواهد شد بازدید کنندگان و متخصصان به صورت همزمان با توانایی شرکت‌های مختلف در حوزه صنایع غذایی و تبلیغات آشنایی حاصل کنند. از مهمترین و شاخص‌ترین برندهایی که در این دو رویداد نمایشگاهی حضور دارند می‌توان به شرکت نامی‌نو، آرشه کار، چیکا، تانیس، عدیلی، چاپ نگارستان، خوشگوار و اصفهان شکلات نام برد.

یکی از مهمترین تفاوت این دوره از نمایشگاه در مقایسه با سال‌های گذشته برنامه‌ریزی برای برگزاری دوره‌های آموزشی درخصوص حضور در نمایشگاه، توسعه کسب و کار، آشنایی با روش‌های نوین بازاریابی و مدیریت است. تفاوت دیگر با دوره‌های سابق می ‌توان به تخصصی‌تر برگزار شدن این دو عنوان نمایشگاهی، عدم فروش محصولات و عرضه آن و حضور برندهای مطرح در صنعت غذایی و تبلیغات را اشاره کرد.

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته و دوازدهمین نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات، چاپ، بسته‌بندی و صنایع وابسته از روز 14 آبان‌ماه به مدت چهار روز در ساعات بازدید 11 تا 19 میزبان علاقه‌مندان به رویدادهای نمایشگاهی خواهد بود.

 


تاریخ انتشار : 1401/8/10

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات