یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

نصف جهان به کانون صنعتگران صنعت سنگ تبدیل می‌شود.

نشست هم‌اندیشی فعالان صنعت سنگ و معادن به میزبانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان و با موضوع هفدهمین نمایشگاه سنگ، معادن و صنایع وابسته برگزار گردید.

این نشست که به دعوت کمیسیون سنگ و معدن اتاق بازرگانی برپا شد میزبان بیش از 60 فعال این صنعت بود و هر کدام از مدعوین در جهت برگزاری باکیفیت نمایشگاه سنگ امسال که در تاریخ 24 تا 27 آبان‌ماه برگزار می‌شود، به اظهار نظر پرداختند.

در این جلسه مقرر گردید با همکاری کلیه تشکل‌های صنعت سنگ و اعضای انجمن سنگ و فعالان اقتصادی این حوزه میز سنگ کشور در حاشیه نمایشگاه سنگ و معادن برای ارایه توانایی‌های صنعتگران و افزایش کیفیت این رویداد نمایشگاهی برگزار شود. همچنین سایر حاضرین در جلسه پیشنهاد دادند برای معرفی این نمایشگاه نیاز به اطلاع‌رسانی بیشتر در بخش‌های مختلف هستیم تا امکان شناسایی بازار هدف بهتر از سال‌های گذشته برای صنعت‌گران سنگ و معادن امکان‌پذیر گردد.

در جلسه مذکور و با توجه به اهمیت بازدید شهرداری‌ها و مدیران شهری از نمایشگاه سنگ تاکید شد تا امکان طراحی و استفاده از سنگ‌های مختلف در مبلمان شهری و سایر نمادها بیش از همیشه فراهم شود.

 

هفدهمین نمایشگاه سنگ، معادن و صنایع وابسته در تاریخ 24 تا 27 آبان‌ماه در نمایشگاه اصفهان برگزار می‌گردد و میزبان علاقه‌مندان به رویدادهای نمایشگاهی خواهد بود.


تاریخ انتشار : 1401/8/8

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات