یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

آیین افتتاحیه نمایشگاه صنعت برق و اتوماسیون صنعتی

آیین افتتاحیه نمایشگاه صنعت برق و اتوماسیون صنعتی (Isfahan Electro) با حضور فعالان صنعت برق و اتوماسیون صنعتی برگزار شد.

مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان در مراسم آغاز به کار این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه میزبان ۱۲۰ شرکت مطرح در صنعت برق کشورمان هستیم و امیدوارم طی ۴ روز برگزاری این رویداد نمایشگاهی تخصصی شاهد معرفی بهتر مشارکت کنندگان و رونق کسب و کار آنان باشیم.

احمدرضا طحانیان افزود: نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی تا ۷ آبان‌ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان میزبان علاقه‌مندان به رویدادهای نمایشگاه‌ی و متخصصان  است.

وی گفت: این نمایشگاه تخصصی در محل برگزاری نمایشگاه های اصفهان از امروز چهارم  آبان ماه کار خود را آغاز و شرایطی را فراهم آورده تا واحدهای تولیدی، جدیدترین تجهیزات، خدمات و کالاهای خود را در معرض دید بازدید کنندگان، متخصصان، کارشناسان و علاقمندان به رویدادهای نمایشگاهی و فعالان این حوزه قرار دهد.

طحانیان ادامه داد: در این نمایشگاه ۱۲۰ شرکت فعال و مطرح از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، تهران، قزوین، خراسان رضوی، یزد و استان البرز در طول چهار روز برگزاری این رویداد نمایشگاهی تخصصی آخرین توانایی‌هایی خود را به نمایش می‌گذارند.

وی اضافه کرد: دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی در فضایی بالغ بر ۶ هزار مترمربع و با هدف شناسایی و توانایی صنعتگران برق، ارایه ظرفیت‌های تولیدکنندگان تجهیزات برق خانگی و صنعتی و شناخت نیازهای بازار برق کشور برگزار می‌شود.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی اصفهان اظهار داشت: در این دوره از نمایشگاه صنعت برق شاهد حضور نمایندگی‌هایی از کشورهای جمهوری چک، انگلستان، چین، مالزی، آلمان، اسپانیا، ترکیه، ژاپن، کره جنوبی و ایتالیا هستیم.

وی بیان کرد: این نمایشگاه با مشارکت، همکاری و هم‌اندیشی تاثیرگزارترین کانون‌های صنعت برق کشور از جمله شرکت توزیع برق استان اصفهان، انجمن همگن برق و الکترونیک اصفهان، سندیکای صنعت برق ایران، انجمن‌های صنفی اتوماسیون صنعتی ایران، انجمن تولید کنندگان کنترل و ابزار دقیق، اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان الکتریک و الکترونیک اصفهان برگزار خواهد شد.

طحانیان خاطر نشان کرد: دوازدهمین نمایشگاه صنعت برق و اتوماسیون صنعتی از تاریخ ۴ تا ۷ آبان‌ماه در ساعات بازدید ۱۵ تا ۲۱ میزبان علاقه‌مندان و متخصصان صنایع برق است.


تاریخ انتشار : 1401/8/7

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات