یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

گردهمایی بزرگ صنعتگران برق و اتوماسیون صنعتی در نصف جهان

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی در اصفهان برگزار می شود.

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت نمایشگاه بین‌المللی اصفهان دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع برق و اتوماسیون صنعتی در محل برگزاری نمایشگاه های اصفهان از تاریخ 4 آبان ماه کار خود را آغاز می کند و شرایطی را فراهم می‌آورد تا واحدهای تولیدی، جدیدترین تجهیزات، خدمات و کالاهای خود را در معرض دید بازدید کنندگان، متخصصان، کارشناسان و علاقمندان به رویدادهای نمایشگاهی و فعالان این حوزه قرار دهد.

در این نمایشگاه 120 شرکت فعال و مطرح از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، تهران، قزوین، خراسان رضوی، یزد و استان البرز در طول چهار روز برگزاری این رویداد نمایشگاهی تخصصی آخرین توانایی‌هایی خود را به نمایش می‌گذارند.

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی در فضایی بالغ بر 6 هزار مترمربع و با هدف شناسایی و توانایی صنعتگران برق، ارایه ظرفیت‌های تولید‌کنندگان تجهیزات برق خانگی و صنعتی و شناخت نیازهای بازار برق کشور برگزار می‌گردد.

از برندهای مطرح که در این رویداد تخصصی نمایشگاهی حضور دارند می‌توان به شرکت مپنا، گروه ماد، یکتا افروز، برنا الکترونیک، سپاهان تابلو، شیوا امواج و آرین نیرو اشاره کرد. در این دوره از نمایشگاه صنعت برق شاهد حضور نمایندگی‌هایی از کشورهای جمهوری چک، انگلستان، چین، مالزی، آلمان، اسپانیا، ترکیه، ژاپن، کره جنوبی و ایتالیا هستیم.

این نمایشگاه با مشارکت، همکاری و هم‌اندیشی تاثیرگزارترین کانون‌های صنعت برق کشور از جمله شرکت توزیع برق استان اصفهان، انجمن همگن برق و الکترونیک اصفهان، سندیکای صنعت برق ایران، انجمن‌های صنفی اتوماسیون صنعتی ایران، انجمن تولید کنندگان کنترل و ابزار دقیق، اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان الکتریک و الکترونیک اصفهان برگزار خواهد شد.

دوازدهمین نمایشگاه صنعت برق و اتوماسیون صنعتی از تاریخ 4 تا 7 آبان‌ماه در ساعات بازدید 15 تا 21 واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت میزبان علاقه‌مندان و متخصصان صنایع برق خواهد بود.


تاریخ انتشار : 1401/8/1

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات