سه شنبه بیست و ششم تیر ۱۴۰۳

نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی، آخرین نمایشگاه اصفهان در تابستان 1401

پنجمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا عنوان آخرین رویداد نمایشگاهی تابستان سال 1401 است که در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان، این نمایشگاه که در روزهای 21 تا 25 شهریورماه برپا می‌شود، میزبان 60 شرکت از استان‌های مختلف کشور است تا محصولات خود را در معرض بازدید علاقمندان قرار دهند و شرایط مساعدی برای خرید متقاضیان فراهم آورند.

این نمایشگاه در هفت هزار مترمربع فضای نمایشگاهی و 3600 مترمربع فضای مفید برپا می‌شود و شرکت‌های حاضر در آن به ارائه و عرضه محصولاتی مانند لوازم خانگی، خودرو، دوچرخه و موتورسیکلت، مبلمان، مسکن، لوستر، فرش ماشینی، کالای خواب و شیرآلات می‌پردازند.

شرکت‌هایی که در پنجمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا حاضر شده‌اند، از استان‌های اصفهان، تهران، قم، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و البرز به اصفهان آمده‌اند. از مهمترین برندهایی که در این نمایشگاه حاضر هستند می‌توان به نمایندگی مدیران خودرو، شرکت انبوه‌سازی عقیق نقش‌جهان و فرش شوکران اشاره کرد.

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 15 تا 21 روزهای 21 تا 25 شهریورماه 1401 به نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.


تاریخ انتشار : 1401/6/27

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات