یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و فرآورده‌های لبنی با حضور برندهای مطرح و صاحب‌نام کشور و جهان در اصفهان برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که طی روزهای یکم تا چهارم شهریورماه 1401 برگزار خواهد شد، شرایطی را فراهم می‌آورد که 160 شرکت از 15 استان کشور و نمایندگانی از 10 کشور صاحب‌نام صنعتی به ارائه محصولات و خدمات خود بپردازند.

این دوره از نمایشگاه در 17 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار می‌شود و فعالان حوزه‌های مختلفی مانند ماشین‌آلات خوراک دام، طیور و آبزیان، ماشین ‌ آلات و تجهیزات وابسته صنعت گاوداری، تجهیزات جوجه‌کشی و مرغداری و صنایع وابسته، سیستم ‌ های توزین، تهویه سردخانه و برودتی، خوراک دام، طیور، آبزیان،  افزودنی‌ها و مکمل‌ها، تامین ‌ کنندگان و تولیدکنندگان صدف‌های معدنی، دانه‌های روغنی، نهاده ‌ ها و پودر چربی، تولیدکنندگان دارو و نهاده‌های تغذیه ‌ ای، تولیدکنندگان و تامین ‌ کنندگان واکسن‌ها و سرم دامی، پرورش‌دهندگان انواع دام سبک و سنگین وآبزیان، تولیدکنندگان و تامین ‌ کنندگان محصولات اصلاح نژاد و لقاح مصنوعی و موسسات آموزش و مشاوره مرتبط با صنعت در این دوره حضور خواهند داشت.

در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و فرآورده‌های لبنی اصفهان، شرکت‌هایی از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، گلستان، مازندران، فارس، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، قم، چهارمحال و بختیاری، قزوین، البرز، خوزستان، یزد و مرکزی به ارائه دستاوردهای خود می‌پردازند. همچنین نمایندگانی از کشورهای آلمان، ایتالیا، هلند، دانمارک، چین، ترکیه، روسیه، آمریکا، کانادا و فرانسه نیز حضور دارند تا شبکه توزیع و فروش خود در کشورمان را تقویت کنند.

حضور دام‌ها و نژادهای برتر دام استان، پاویون ویژه اسب، مانژ سوارکاری، حضور پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان، برگزاری چهار کارگاه آموزشی، برگزاری بیش از 20 جلسه B 2 B با هیات ‌ های تجاری خارجی و غرفه‌داران و بازدید از کارخانجات و مراکر تولیدی استان از جمله  ویژگی‌های نمایشگاه صنعت دام و طیور امسال خواهد بود.

از جمله برندهایی که در بیستمین دوره نمایشگاه صنعت دام و طیور اصفهان حضور خواهند داشت نیز می‌توان به پیشگام دامپرور سپاهان، فوده، قیام، فجر، فکا، بهدانه نام‌آوران، شهدینه، پگاه اصفهان، کیمیا رشد سپاهان، صدرا، شرکت تعاونی فاتح، رویان دارو، کودیس، ویوان، زانیار، آریو و... اشاره کرد.

علاقمندان به بازدید از بیستمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و فرآورده‌های لبنی می‌توانند از ساعت 15 تا 21 روزهای یکم تا چهارم شهریورماه به نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.


تاریخ انتشار : 1401/5/30

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات