یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

برپایی 3 نمایشگاه تخصصی مدیریت شهری، حمل و نقل و ایمنی در اصفهان

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان در نخستین هفته مردادماه میزبان سه نمایشگاه تخصصی در حوزه‌های مرتبط با مدیریت شهری، حمل و نقل و ایمنی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری (خدمات شهری)، پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت و دوازدهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات ایمنی و حفاظت، سه نمایشگاهی هستند که طی روزهای چهارم تا هفتم مردادماه 1401 و به مدت چهار روز در اصفهان برپا می‌شوند.

این سه نمایشگاه با حضور 70 شرکت از هفت استان کشور برپا می‌شوند و شرکت‌های حاضر در آن، فعالیت‌ها، کالاها، خدمات و دستاوردهای خود را در حوزه‌های تجهیزات ترافیکی، هوشمندسازی شهری، صنایع روشنایی، مبلمان و المان‌های شهری، حمل و نقل، تولید بلوک‌فرش و موزاییک، بتن، آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، مجموعه‌های بازی پلی‌اتیلن، تجهیزات ایمنی، امداد و نجات، حمل و نقل بین‌المللی و تجهیزات پارک به نمایش می‌گذارند.

نمایشگاه‌های مدیریت شهری، حمل و نقل و ایمنی اصفهان در این دوره 14 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی و 5500 مترمربع فضای مفید را به خود اختصاص داده‌اند و میزبان شرکت‌هایی از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان شرقی، همدان و مرکزی خواهند بود.

افزایش 50 درصدی حضور شرکت‌ها و برندهای شاخص، مشارکت گسترده مدیریت شهری اصفهان در برپایی نمایشگاه، بازدید مسئولان و مدیران شهری کلانشهرهای کشور، حضور مسئولان دولتی و همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی فراگیر در حوزه مدیریت شهری، حمل و نقل و خدمات ایمنی از جمله ویژگی‌های این سه نمایشگاه به شمار می‌رود.

در این سه نمایشگاه همچنین برندهای معتبری از سراسر کشور حضور دارند که از آن جمله می‌توان به توسعه ساختمان و بتن همدانیان، مهندسی نیک‌اندیش اصفهان، شرکت دانش‌بنیان عرفان صنعت اصفهان، بتن نما، صنایع روشنائی تک‌لایت نقش‌جهان، آراد شنوا شفا، شایان دیزل، گروه بهمن، رخش خودرو دیزل، آریا بارون توس، بهار صنعت پارمیس، ارس خودرو دیزل (آمیکو)، شرکت احداث و توسعه نیروگاه ‌ های مپنا، شرکت تولیدی تحقیقاتی مبارز، اصفهان کارت و قصر بازی پارسیان فارس اشاره کرد.

علاقمندان به بازدید از یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری (خدمات شهری)، پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت و دوازدهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات ایمنی و حفاظت می‌توانند از ساعت 14 تا 22 روزهای چهارم تا هفتم مردادماه 1401 به نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند


تاریخ انتشار : 1401/5/2

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات