یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

گام بلند نمایشگاه اصفهان برای اجرای سامانه‌های شهر هوشمند در کشور

نمایشگاه اصفهان در حالی میزبان سه نمایشگاه‌ مدیریت و خدمات شهری، حمل و نقل و ترانزیت و حفاظت و ایمنی شده که رویکرد ویژه این نمایشگاه‌ها، تحقق اجرای سامانه‌های شهر هوشمند در کشور تعریف شده است.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری، پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت و دوازدهمین نمایشگاه تجهیزات ایمنی و حفاظت، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان آغاز شده و تا هفتم مردادماه ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در آیین گشایش این سه نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه‌ها پذیرای ۷۰ شرکت از هفت استان کشور هستیم.

احمدرضا طحانیان افزود: در این نمایشگاه ۲۵ شرکت دانش‌بنیان و خلاق حضور دارند و همچنین ۱۲ رویداد آموزشی و کارگاه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این نمایشگاه فضایی را فراهم می‌کند که شهرداری‌های استان و کل کشور بتوانند با شرکت‌هایی که ارائه خدمات می‌دهند، ارتباط بگیرند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در این آیین، گفت: ما برای اداره شهر نیاز به نگاه آینده، ایده‌های جدید، تفکرات نوین و استفاده از تجربیات مثبت داریم و این نمایشگاه سعی دارد تمام این موارد را کنار هم داشته باشد.

سید امیر سامع ابراز امیدواری کرد: این نمایشگاه محلی برای تبادل افکار و اندیشه‌ها باشد و موجب رونق بازار در بخش مدیریت شهری، حمل و نقل و ترانزیت شهری و در بخش ایمنی و حفاظت شود.

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان‌ افزود: نمایشگاه مدیریت شهری با بحث مبلمان شهری شروع شد و امروز یازدهمین دوره این نمایشگاه آغاز شده و تصور می‌کنم مسیر خوبی را طی کرده است.

شهردار اصفهان نیز در آیین افتتاح این نمایشگاه‌ها، اظهار کرد: نگاه ما به اصفهان باید متفاوت و جدید باشد.

علی قاسم‌زاده افزود: گاهی نمایشگاه‌ها برای حل مسائل جاری و ارائه خدمات استاندارد است و گاهی نگاه به اصفهان فرداست.

وی‌ تاکید کرد: اصفهان فردا، اصفهان هوشمند است و باید این کار با شیب ملایمی انجام شود. به همین منظور در حوزه اجرایی، شهرسازی، خدمات شهری، حمل و نقل و... تمرکز کرده‌ایم.

قاسم‌زاده‌ به افرادی که در این نمایشگاه شرکت می‌کنند توصیه کرد به این نگاه توجه داشته باشند و ابراز امیدواری کرد که بخشی از ارائه دستاوردهای این نمایشگاه کمک کند تا یک قدم به سمت اصفهان فردا نزدیک شویم.


تاریخ انتشار : 1401/5/5

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات