یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

اصفهان میزبان طلایی‌ترین نمایشگاه کشور می‌شود

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، این نمایشگاه که در 17 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شود، میزبان 106 شرکت از استان‌های مختلف کشور و همچنین شرکت‌های خارجی خواهد بود تا جدیدترین محصولات و دستاوردهای مرتبط با حوزه طلا، فلزات گرانبها و گوهرسنگ‌ها را به نمایش بگذارند.

تولیدکنندگان ماشین‌آلات و ابزارآلات صنعت طلا، تولیدکنندگان و فروشندگان طلا، جواهرات، نقره، مس و گوهرسنگ‌ها، فعالان حوزه حفاظتی، نرم‌افزارها و استارتاپ‌های تولید و فروش طلا، بنکداران طلا، گالری‌دارها و ویترین‌دارها، فعالان حوزه معدن طلا و سنگ‌های قیمتی، طراحان طلا، جواهر و پایه فلزات گرانبها و شرکت‌های بین‌المللی بازرگانی فعال در حوزه طلا از جمله مجموعه‌هایی هستند که در این دوره از نمایشگاه طلای اصفهان حضور فعال خواهند داشت.

این شرکت‌ها از چهار استان اصفهان، تهران، یزد و خراسان رضوی در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی طلا، فلزات گرانبها، گوهرسنگ‌ها، ماشین‌آلات و صنایع وابسته حضور یافته‌اند؛ همچنین شرکت‌های GUVENIS، Piramit، ANGEL و Ozgur به عنوان شرکت‌های خارجی در این دوره از نمایشگاه حضور یافته‌اند.

از جمله برندهای مطرحی که در این نمایشگاه حضور دارند می‌توان به ماشین‌سازی صالحی، طالبی ماشین، ماشین‌سازی مومنی، امین جواهری، نوین لیزر صبا، سرای زرگرباشی، جواهری بت‌شکن، گروه صنعتی راز، گالری گوهرسا، گالری زهرونی، تابان گوهر نفیس و گالری هومن اشاره کرد.

آنچه پانزدهمین نمایشگاه تخصصی طلا، فلزات گرانبها، گوهرسنگ‌ها، ماشین‌آلات و صنایع وابسته اصفهان را از دوره‌های پیشین متمایز می‌سازد، افزایش دو برابری مساحت نمایشگاه نسبت به دوره قبل، حضور برخی از برندها برای نخستین بار در نمایشگاه اصفهان و اختصاص فضای اختصاصی به طراحان و تولیدکنندگان جوان است که سبب می‌شود نمایشگاه امسال طلا و جواهر اصفهان با استقبال بیشتری روبرو شود.

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 11 تا 20 روزهای 18 تا 21 خردادماه به نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.


تاریخ انتشار : 1401/3/17

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات