یکشنبه سی و یکم تیر ۱۴۰۳

میزبانی اصفهان از هشتمین نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان طی روزهای نهم تا دوازدهم خردادماه میزبان هشتمین نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که با رویکرد «تغذیه، سلامت و خدمات وابسته» برپا می‌شود تلاش می‌کند خدمات، محصولات و کالاهای فعالان حوزه ورزش و تندرستی از جمله پوشاک ورزشی، کلینیک‌های تغذیه، تجهیزات ورزشی، کلینیک‌های زیبایی، محصولات ارگانیک و سالم، باشگاه‌های ورزشی، تجهیزات پزشکی ورزشی و مجموعه‌های دانش‌بنیان را به نمایش بگذارد.

در این نمایشگاه که پنج هزار مترمربع فضای مفید نمایشگاهی را به خود اختصاص داده است، 45 شرکت و موسسه فعال در حوزه‌های مختلف حضور دارند. بر اساس آمار موجود، 40 درصد از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه در حوزه تولید فعال هستند و 60 درصد مشارکت‌کنندگان را نیز شرکت‌ها و موسسات توزیعی و خدماتی تشکیل می‌دهند.

نکته قابل توجه در برپایی هشتمین نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی اصفهان این است که نمایشگاه این دوره نسبت به ادوار گذشته بسیار تخصصی‌تر برگزار شده و برندهای مطرحی همچون پورمقدس، دنیای دونده‌ها، های‌فیت، کلینیک ایرانیان، آرنا و آرن در آن حضور دارند.

علاقمندان به بازدید از هشتمین نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی می‌توانند از ساعت 10 تا 18 روزهای 9 تا 12 خردادماه به نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.


تاریخ انتشار : 1401/3/8

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات