سه شنبه چهاردهم تیر ۱۴۰۱

برپایی چهاردهمین نمایشگاه طلا از 5 خردادماه در اصفهان

 

چهاردهمین نمایشگاه طلا، فلزات گرانبها، گوهرسنگ‌ها، ماشین‌آلات و صنایع وابسته از پنجم تا هشتم خردادماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که با حضور 70 مشارکت‌کننده از شش استان کشور برپا می‌شود، به ارائه جدید‌ترین دستاوردهای شرکت‌ها و موسسه‌های فعال در حوزه طلا، جواهرات، سنگ‌های زینتی و ماشین‌آلات ساخت طلا می‌پردازد.

چهاردهمین نمایشگاه طلای اصفهان، شش هزار مترمربع فضای نمایشگاهی وسعت دارد و نمایندگانی از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، یزد، فارس و خوزستان در آن حضور خواهند داشت. همچنین سازندگان و فعالان صنعت طلا، جواهرات و ماشین‌آلات از کشورهای عراق و ترکیه نیز میهمان نمایشگاه خواهند بود.

تولیدکنندگان ماشین‌آلات ساخت طلا و جواهر، گالری‌های معتبر و مطرح حوزه طلا و جواهرات، تولیدکنندگان طلا، انجمن‌ها و اتحادیه‌ها، تولیدکنندگان و ارائه‌کنندگان خدمات امنیتی و حفاظتی در حوزه طلا، فروشندگان سنگ‌های زینتی و فعالان حوزه حمل و نقل طلا و جواهرات در نمایشگاه طلای امسال اصفهان حضور دارند و توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارند.

ماشین‌سازی صالحی، ماشین‌سازی طالبی، ماشین‌سازی امین‌جواهری، ماشین‌سازی کلانتری، گالری هومن و گالری فرداد از مهمترین برندهایی هستند که در چهاردهمین نمایشگاه طلا، فلزات گرانبها، گوهرسنگ‌ها، ماشین‌آلات و صنایع وابسته حضور خواهد داشت.

در این دوره نمایشگاه، برنامه‌های جانبی مهمی نیز برگزار می‌شود که اهمیت و اعتبار نمایشگاه طلا را بیش از پیش افزایش می‌دهد. برگزاری میز تخصصی طلا و برگزاری نشست تخصصی اتحادیه‌های طلای سراسر کشور از جمله برنامه‌های جانبی نمایشگاه طلای اصفهان خواهد بود.

چهاردهمین نمایشگاه طلا، فلزات گرانبها، گوهرسنگ‌ها، ماشین‌آلات و صنایع وابسته اصفهان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و از ساعت 10 تا 18 روزهای پنجم تا هشتم خردادماه 1400 در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت، میزبان متخصصان، کارشناسان و فعالان حوزه طلا و جواهرات خواهد بود.

 


تاریخ انتشار : 1400/3/5

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات