سه شنبه چهاردهم تیر ۱۴۰۱

نمایشگاه اصفهان میزبان فعالان صنعت آرایشی بهداشتی و تشریفات ازدواج می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان از روزهای بیست و دوم تا بیست و ششم آذرماه 1400 میزبان دو نمایشگاه صنعت آرایشی بهداشتی و تشریفات و تسهیلات ازدواج خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، نهمین نمایشگاه تخصصی صنایع و محصولات بهداشتی، آرایشی و شوینده‌ها و پنجمین نمایشگاه تخصصی تشریفات و تسهیلات ازدواج، دو نمایشگاهی هستند که به صورت همزمان و در 9 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شوند و عرصه را برای بازدید علاقمندان و متخصصان این حوزه فراهم می‌کنند.

نهمین نمایشگاه تخصصی صنایع و محصولات بهداشتی، آرایشی و شوینده‌ها در حالی برگزار می‌شود که 32 شرکت از پنج استان اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی، البرز و خراسان رضوی در آن حضور دارند.

این نمایشگاه 3200 مترمربع فضای نمایشگاهی را به خود اختصاص داده و تولیدکنندگان، عرضه‌کنندگان، بازرگانان و فعالان حوزه‌های مرتبط با محصولات آرایشی، بهداشتی و شوینده‌ها، کالاها، محصولات و خدمات خود را در معرض بازدید عمومی قرار می‌دهند.

در کنار این نمایشگاه، پنجمین نمایشگاه تخصصی تشریفات و تسهیلات ازدواج برپا می‌شود که 5200 مترمربع فضای نمایشگاهی را به خود اختصاص داده و فعالانی از استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی، تهران، قم و البرز در آن حضور دارند.

در این نمایشگاه آتلیه‌ها، تالارها، سالن‌های زیبایی، ارائه کنندگان خدمات تشریفات، موسسات آموزشی، عرضه‌کنندگان کالای خواب و تولیدکنندگان و فروشندگان مبلمان و لوستر به عرضه توانمندی‌های خود می‌پردازند.

علاقمندان به بازدید از نهمین نمایشگاه تخصصی صنایع و محصولات بهداشتی، آرایشی و شوینده‌ها و پنجمین نمایشگاه تخصصی تشریفات و تسهیلات ازدواج می‌توانند از ساعت 10 تا 18 روزهای 22 تا 26 آذرماه به نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.


تاریخ انتشار : 1400/9/20

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات