سه شنبه چهاردهم تیر ۱۴۰۱

برپایی نمایشگاه‌های صنایع غذایی و لیزینگ در اصفهان

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان در روزهای 27 تا 30 مهرماه 1400 میزبان هجدهمین نمایشگاه صنایع غذایی، بسته‌بندی، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته و چهارمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این دو نمایشگاه که طی چهار روز و در مساحتی بالغ بر 16 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شوند، میزبان 100 شرکت از سراسر کشور خواهند بود.

هجدهمین نمایشگاه صنایع غذایی، بسته‌بندی، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته اصفهان در هشت هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شود و توانمندی‌های 64 شرکت از 11 استان کشور را به نمایش خواهد گذاشت.

این نمایشگاه با حضور شرکت‌هایی از استان‌های اصفهان، فارس، خراسان شمالی، خراسان رضوی، کردستان، تهران، چهارمحال و بختیاری، کرمان، یزد، ایلام و همدان برپا می‌شود و برندهای مطرحی نظیر کامور، شیرین ارم سپنتا، هایسنس، به‌بن، اسوه صنعت، بلداجی، ماشین‌سازی عدیلی، خوشگوار، زبده، پارسیان عدل سپاهان، آوند پلیمر و ماشین‌سازی خرم در آن حضور خواهند داشت.

این دوره از نمایشگاه صنایع غذایی نسبت به دوره قبل شاهد افزایش تعداد مشارکت‌کنندگان بوده است؛ همچنین زیرشاخه‌های فعالیت مشارکت‌کنندگان در حوزه صنایع غذایی نیز افزایش یافته تا گستره کامل‌تری از شرکت‌ها، توانمندی‌های خود را در معرض بازدید علاقمندان قرار دهند.

برگزاری جلسات هم‌اندیشی و تبادل نظر میان صاحبان صنایع مشارکت‌کننده در نمایشگاه و برگزاری کارگاه‌های تخصصی در حوزه صنایع غذایی هم از جمله برنامه‌های جانبی هجدهمین نمایشگاه صنایع غذایی، بسته‌بندی، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته اصفهان خواهد بود.

در کنار این نمایشگاه، چهارمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا برگزار خواهد شد که 35 مشارکت‌کننده در قالب هشت‌هزار مترمربع فضای نمایشگاهی را در خود جای داده است.

این نمایشگاه با حضور مشارکت‌کنندگانی از استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی، تهران، خراسان رضوی، البرز و قم برپا می‌شود و امکان خرید انواع کالاها و خدماتی نظیر موتورسیکلت، خودرو، لوازم خانگی، انبوه‌سازان، نساجی، لوستر و روشنایی، کالای خواب و مبلمان را فراهم آورده است.

برندهای مطرحی نظیر لوازم خانگی اسنوا، گروه خودروسازی MVM و لوازم خانگی دوو در این نمایشگاه حضور دارند.

هجدهمین نمایشگاه صنایع غذایی، بسته‌بندی، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته و چهارمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا از ساعت 10 تا 18 روزهای 27 تا 30 مهرماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، میزبان علاقمندان خواهند بود.


تاریخ انتشار : 1400/7/25

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات