سه شنبه چهاردهم تیر ۱۴۰۱

برپایی دو رویداد نمایشگاهی صنعت چوب و صنایع کارگاهی در اصفهان

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این دو نمایشگاه تا بیستم تیرماه ادامه خواهند داشت و علاقمندان، متخصصان، کارشناسان و فعالان حوزه‌های مرتبط با هر دو عنوان می‌توانند از ساعت 10 تا 18 با مراجعه به محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های استان، واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت، از آنها بازدید کنند.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان در حالی برگزار می‌شود که فعالان حوزه ماشین‌آلات صعتی، ابزار و ادوات کارگاهی، تجهیزات خطوط تولید، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق و سیستم‌های نظافت صنعتی را گرد هم جمع کرده است.

این نمایشگاه در 3400 مترمربع فضای مفید و 6800 مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شود و در آن شاهد حضور برندهای مطرح در شاخه‌های مختلف صنایع کارگاهی خواهیم بود. از جمله این برندهای مطرح می‌توان به صبا الکتریک اصفهان، سامان آبیار، سازه گستر هیراب، سپاهان لیفتر، رسا جوش سپاهان، نوین صنعت اصفهان، ماشین‌سازی صفایی، صدر ابزار سهند، کیادیزل اسپادان، دژپاد، زیما، مگا ماشین، کارچر، MTCO، فلامک ماشین، اتونیکس، زیمنس، دلتا، میکاس کمپرسور، موتوژن، الکتروژن و استیم‌پاور اشاره کرد.

در مجموع شرکت‌هایی از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، فارس، قم، البرز، قزوین، آذربایجا شرقی و اردبیل در این نمایشگاه حضور یافته‌اند تا توانمندی‌ها، پتانسیل‌ها و دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند و به دنبال توسعه بازارهای خود باشند.

در کنار این نمایشگاه، نوزدهمین نمایشگاه صنایع چوب، ماشین‌آلات، یراق‌آلات و مواد اولیه با حضور 42 شرکت از استان‌های اصفهان، تهران، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، فارس، خراسان رضوی و قم برگزار می‌شود.

این دوره از نمایشگاه صنایع چوب اصفهان فعالان حوزه ماشین‌آلات چوب، ام‌دی‌اف، روکش، وار لبه پی‌وی‌سی، دستگاه‌های CNC، هایگلاس، یراق‌آلات، ابزار و تیغه‌های برش، درب، اکسسوری آشپزخانه، چسب و رنگ چوب را گرد هم جمع کرده تا توانمندی‌های خود را در 2700 مترمربع فضای مفید و 5400 مترمربع فضای نمایشگاهی به نمایش بگذارند.

مبتکران صنعت راش ماشین، سروش ماشین، سایاچوب نقش‌جهان، صنایع چوب قنبریان، ابزار نصر، صنایع شیمیایی سنتز، آریاچوب، وایا چوب، ویراتک ماشین، ماوی، کیان صنعت، مونوکوت ایران، آس پروفیل، لومیناک، جلفا مهر ارس و ماوی از جمله شرکت‌های مطرح و برندهای برجسته‌ای به شمار می‌روند که در نوزدهمین نمایشگاه صنایع چوب، ماشین‌آلات، یراق‌آلات و مواد اولیه حضور خواهند داشت.


تاریخ انتشار : 1400/4/15

عضویت رایگان در خبرنامه

تبلیغات